İyi seçilmiş hammaddeler ve en son teknoloji makineler ile tecrübeli iş gücünü kullanarak en iyi kalitede seramikler üretir.

Contact Info

Hakkımızda
Nasıl Kuruldu?

Etili Seramik İnş. San. ve Tic. A.Ş 2006 yılı Ağustos ayında Çanakkale, Çan ilçesi, Etili Köyü’nde seramik yer ve duvar karoları üretmek üzere kurulmuştur. 2007 yılında yıllık 2.000.000 m2 kapasiteyle porselen yer karosu üretimine başlamıştır. 2012 yılında duvar karosu ve bordür, dekor fabrikalarının kurulmasıyla birlikte toplam 5 milyon m2/yıl kapasiteye ulaşılmıştır. Fabrika binası 60.000 m2’si kapalı olmak üzere toplam 265.000 m2 arazi üzerinde kurulmuştur. İyi seçilmiş hammaddeler en son teknoloji makineler kullanılarak, tecrübeli iş gücüyle işlenerek en iyi kalitede seramikler üretilmektedir. Kullanılan dijital baskı teknolojisi sayesinde doğala yakın bir görüntü kalitesine ulaşılabilmektedir. Üretim aşamalarında hem kalite hem de çevreye saygı ve duyarlılık başta gelen önceliğimizdir. Üretim aşamalarında kullanılan suyun tamamı geri dönüştürülerek yine üretim aşamalarında tekrar kullanılmakta ve çevreye atık su olarak verilmemektedir. Fabrikada ortaya çıkan evsel atık sular ise arıtma tesisinde işlemden geçirilerek doğaya verilmektedir. Karbon emisyonunu azaltmak amacıyla sıcak baca gazlarının enerjisi geri kazanılarak işletmede tekrar kullanılmaktadır. Üretim sırasında

Kullandığımız ambalaj malzemeleri de çözüm ortaklarımız aracılığı ile toplanarak tekrar geri dönüşüme kazandırılmaktadır.Farklı müşterilerin zevklerine uygun desen ve renklerde, muhtelif ebatlarda üretilen ürünler yurtiçi ve yurtdışında bayiler kanalı ile nihai kullanıcılara ulaştırılmaktadır. Üretiminin önemli bir kısmını ihraç eden firmamız yaklaşık otuz ülkede ürünlerini kullanıcıların beğenisine sunmaktadır. Başta Avrupa ülkeleri olmak üzere dünyanın birçok yerinde ürün ve hizmet kalitesi sayesinde pazarını sürekli geliştirmektedir.

Etili Seramik küresel rekabet koşullarına uyum sağlamak amacıyla her geçen gün üretim teknolojisini yenilemekte ve personelini sürekli olarak eğitmektedir. Etili Seramik kurulu olduğu bölgeye sağladığı doğrudan ve dolaylı ekonomik katkıların yanı sıra sosyal sorumluluk projelerine de katkılar sağlamaktadır. Etili Seramik tüm bileşenleriyle toplam kalite anlayışını benimsemiş yerelde ve küresel alanda rekabet ve verimlilik kültürüyle sektöründe ismini duyurmuş ve duyurmaya devam etmekte olan bir kuruluştur.

VİZYONUMUZ

Etili Seramik tüm bileşenleriyle toplam kalite anlayışını benimsemiş yerelde ve küresel alanda rekabet ve verimlilik kültürüyle sektöründe ismini duyurmuş ve duyurmaya devam etmekte olan bir kuruluştur. Etili Seramik kurulu olduğu bölgeye sağladığı doğrudan ve dolaylı ekonomik katkıların yanı sıra sosyal sorumluluk projelerine de katkılar sağlamaktadır. Başta Avrupa ülkeleri olmak üzere dünyanın birçok yerinde ürün ve hizmet kalitesi sayesinde pazarını sürekli geliştirmektedir. İlerleyen süreçte ürün ve hizmet kalitemizi daha ileri seviyelere taşıyarak dünya pazarına yeni ürünler kazandırmak ve uluslararası arenada söz sahibi olmaktır.

MİSYONUMUZ

Etili Seramik olarak üretim aşamalarında hem kalite hem de çevreye saygı ve duyarlılık başta gelen önceliğimizdir. Üretim aşamalarında kullanılan suyun tamamı geri dönüştürülerek yine üretim aşamalarında tekrar kullanılmakta ve çevreye atık su olarak verilmemektedir. Fabrikada ortaya çıkan evsel atık sular ise arıtma tesisinde işlemden geçirilerek doğaya verilmektedir. Karbon emisyonunu azaltmak amacıyla sıcak baca gazlarının enerjisi geri kazanılarak işletmede tekrar kullanılmaktadır. Üretim sırasında açığa çıkan satılamaz nitelikteki ürünler, kırılıp öğütülerek hammadde olarak tekrar kullanılmaktadır.